BURSA DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI

Bursa Dijital Pazarlama hizmetlerinde en iyisi Dijitallobi!
bursa dijital pazarlama

bursa dijital pazarlama

BURSA DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI

Bursa dijital pazarlama uzmanı, dijital rekabette başarılı olmanız için gereken stratejiyi oluşturur ve operasyonu yönetir. Dijital Pazarlama, marka bilinirliğini arttırmak, hizmetleri ya da ürünleri tanıtmak ve satış hacmini yükseltmek amacıyla internet, mobil vb. interaktif platformları, hedeflere uygun kampanya modelleri uygulayarak yönetmektir.

DİJİTAL PAZARLAMANIN GELENEKSEL PAZARLAMADAN FARKI NEDİR?

Dijital pazarlamanın Radyo, tv, dergi, açık hava reklamcılığı gibi geleneksel pazarlama çalışmalarından farkı, operasyon hakkında daha hızlı veri edinebilmek, yapılan çalışmaların verimliliğini daha hızlı hesaplayabilmek, çok daha hızlı karar ve strateji değiştirebilmektir. Öteki önemli farkı ise odaklı pazarlama özelliğidir. Örneğin gençlere yönelik bir açık hava afişini, çevredeki çocuk, genç, yaşlı herkes görür. Fakat o çevrede bulunan ve afişi gören herkes genç değildir. Dolayısıyla bu hedef kitleye doğrudan odaklanabilen bir reklam değildir. Dijital pazarlamada ise reklamı doğrudan gençlere odaklayabilirsiniz. Ayrıca dijital pazarlamada revizyon çok daha kolay ve masrafsızdır. Dilediğiniz zaman herhangi bir hatayı düzeltebilir ve ya geliştirme yapabilirsiniz. Fakat aynı şeyi baskısı tamamlanmış ve dağıtılmış bir broşürde yapamazsınız. Yapsanız bile ek maliyete katlanmak zorunda kalırsınız ve kaybettiğiniz zaman operasyonunuzda telafisi olmayan sıkıntılar yaşamanıza sebep olur.

DİJİTAL PAZARLAMANIN 4 TEMEL ADIMI

Dijital Pazarlama Nedir? sorusuna daha net cevap verebilmek için 4 temel başlığını da ele almak gerekir. Bunlar; Elde Etme, Dönüşüm Sağlama, Ölçme ve Optimize Etme, Koruma ve Büyütme‘dir. Hepsi kendi içinde farklı özelliklere ve değişkenlere sahip olup, uzmanca yapılandırılmalıdır.

DİJİTAL PAZARLAMA ÇALIŞMALARI NELERDİR?

Genel dijital pazarlama çalışmaları şunlardır;

  • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu),
  • SEM (Arama Motoru Reklamcılığı)
  • SMM (Sosyal Medya Reklamcılığı)
  • VM (Viral Pazarlama)
  • EMM (E-Posta Pazarlama)
  • AM (Satış Ortaklığı)
  • AP (Reklam Ortaklığı)
  • CM (İçerik Pazarlama)
  • OPR (Dijital İtibar Yönetimi)

Eğer sizin de markanıza değer katacak, ürün ve hizmetlerlerinizin hem tanıtımında hem de satışında etkin rol oyanayacak bir dijital pazarlama çalışmasına ihtiyacınız varsa hemen aşağıdaki formu doldurup bize ulaşarak fiyat teklifi isteyiniz.

Bize Ulaşın

Bursa'ya ve tüm Türkiye'ye hizmet veriyoruz.

Merkez:
Sakarya Yeni İş Merkezi
Kamelya Cd. No:3, Görükle Sakarya, 16285 Nilüfer/Bursa
Email: iletisim@dijitallobi.com

Biz Sosyaliz....