BURSA SEO

Bursa SEO'da en iyisi Dijitallobi!
bursa seo uzmanı

bursa seo uzmanı

NEDEN BURSA SEO UZMANI ve FİRMALARI?

Google’da gerçekleştirilen “Bursa SEO firmaları” ya da “Bursa SEO Uzmanı” aramalarında dikkate değer uzman şahıs ve firmaların siteleri göze çarpmaktadır. Dijitallobi Dijital Ajans‘ın da aralarında olduğu bu firmalar Türkiye’nin 4. büyük sanayi şehri Bursa’nın ticari rekabetini arama motoru rekabetine taşımışlardır.

BURSA SEO UZMANI ve FİRMALARI’NIN ÖNEMİ

Bünyesinde birden fazla SEO Uzmanı barındıran Bursa Digitallobi ekibi, diğer Bursa SEO firmalarından; etkili yöntem, teknik ve araçlarıyla ayrılmaktadır.Markanızı, ürününüzü, hizmetinizi ya da ulaştırmak istediğiniz veriyi hede kitlenize odaklar. Böylelikle dönüşüm oranınız artar. Peki SEO nedir? Sanırım günümüzde SEO’nun ne olduğunu ve ne işe yaradığını bilmeyen çok az kişi vardır. Yine de temelden başlayalım.

SEO’NUN AÇILIMI NEDİR?

SEO İngilizce Search Engine Optimization tanımının baş harflerinden oluşan bir terimdir. Türkçesi Arama Motoru Uyumlandırması‘dır. Uyumlandırma protokolü detaylı analiz ile başlayıp site içi ve dışı teknik çalışmalarla devam eder.

SEO NASIL YAPILIR?

ON PAGE SEO (İÇ SEO) NEDİR?

İç Seo çalışmasında öncelikle web site detaylı olarak analiz edilir ve arama motoru kriterlerine uymayan alanlar tespit edilir. Ardından bu alanlar, sitenin arama motoru performansını arttırmaya yönelik olarak geliştirilir. Eğer çalışma yapılan site eski teknikler ile oluşturulmuşsa içerik ve indekslenmiş mevcut bağlantılar muhafaza edilerek yeni bir site yapılması gerekir.

OFF PAGE SEO (DIŞ SEO) NEDİR?

İç SEO tamamlandıktan sonra Dış SEO işlemlerine başlanır. Dış SEO’nun en özet tanımı web sitenin belirli arama sorgularındaki popülaritesinin arttırılmasıdır. Bu da genellikle backlink alımı ile gerçekleştirilir. Backlink diğer web sitelerin sizin web sitenize verdiği linklerdir. Fakat bu çalışma belirli bir strateji çerçevesinde bilinçli olarak yapılmalıdır. Yanlış uygulandığı takdirde indexten düşme, indexten kaldırılma gibi olumsuzluklarla karşılaşılabilir.

SEO SÜRECİ NASIL İLERLER?

Öncelikle çalışma yapılacak anahtar kelimeler ve rekabet durumları belirlenir. Belirlenen anahtar kelimelerde üst sıralarda listelenen siteler detaylı biçimde incelenerek rakip analizi yapılır. Ardından SEO backlink stratejisi oluşturularak uygulamaya koyulur ve anahtar kelime pozisyonları 15 günlük ya da aylık olarak müşteriye raporlanır .

SEO’NUN FAYDALARI NELERDİR?

  • Yeni müşterilere ulaşmanızı sağlar.
  • Ziyaretçi / Satış (dönüşüm) oranınızı yükseltir.
  • Marka bilinirliğinizi arttırır.
  • Arama Motoru Reklamı maliyetinizi düşürür.
  • Detaylı veri sunarak dijital stratejinizi geliştirir.

Eğer sizin de markanıza değer katacak, ürün ve hizmetlerlerinizin hem tanıtımında hem de satışında etkin rol oyanayacak bir SEO hizmetine ihtiyacınız varsa hemen aşağıdaki formu doldurupbizden fiyat teklifi isteyiniz.

Bize Ulaşın

Bursa'ya ve tüm Türkiye'ye hizmet veriyoruz.

Merkez:
Sakarya Yeni İş Merkezi
Kamelya Cd. No:3, Görükle Sakarya, 16285 Nilüfer/Bursa
Email: iletisim@dijitallobi.com

Biz Sosyaliz....