BURSA WEB TASARIM

Bursa Web Tasarım hizmetlerinde en iyisi Dijitallobi!

BURSA WEB TASARIM FİRMALARI

Bursa web tasarım alanındaki başarılı firmalarıyla öne çıkmaktadır. Çünkü 18 adet tüzel kişilik kazanmış sanayi bölgesi, Türkiye ve Dünya devi şirketleriyle üretimin ve ticaretin kalbi olan şehirlerdendir. Böyle bir şehirde kalite her zaman ilk sıradadır. Yüksek kalite anlayışı yerel web tasarım firmalarında da bulunmaktadır. Bu firmalar güçlü rekabet ortamında özgün, hatasız, günün teknoloji ve gereklerine uygun web platformları oluşturmak zorundadırlar.

BURSA YENİ NESİL WEB SİTE TASARIM HİZMETİ

Bursa dijital ajansları ise bu bileşenlere dönüşüm odaklılık, kulanıcı kolaylığı, nöro pazarlama kriterleri ekleyerek web site tasarımı çıtasını daha yükseğe taşımışlardır.

Günümüzde websiteler ürün ve hizmetin hitap ettiği kitleye göre hazırlanmalıdır. Genel yapı, hedef kitlenin bilinen özelliklerinden yola çıkılarak oluşturulur. Site yayına alındığından itibaren de ziyaretler detaylı veri sağlayıcılarla takip edilir. Takip aşamasında ziyaretçilerin yapmakta zorlandığı işlemler ve bulmakta güçlük çektiği alanlar tespit edilir ve iyileştirilir. Bu işlem mükemmel kullanıcı kolaylığı sağlanana kadar devam ettirilir.

Geliştirme süreci site çevrimiçi olduğu sürece devam ettirilir. SEO uygunluğu, site hızı, mobil uyumluluk vb. pek çok faktörde de iyileştirmeler yapılır. Bunun sebebi teknolojinin ve web tekniklerinin sürekli olarak gelişmesidir. Örneğin geçen yıl tasarlanan siteniz bu yıl hem tasarımsal hem de teknik açıdan demode olabilir. Rakiplerinizden birkaç adım önde olmak için gelişmeleri takip etmeli ve hızla uygulamalısınız.

Dijital Ajansınız yıl içindeki gelişmelere göre sitenizi teknik, tasarımsal ve fayda odaklı olarak güncelleştirmekte ve yapılan işleri raporlamaktadır.

Web sitenizin dijital ortamdaki temsilciniz olduğunu ve sanal bir dünyada da olsa size fiziksel fayda sağladığını unutmamalı en az fiziksel iş yeriniz kadar önemsemeli ve yatırım yapmalısınız.

İYİ BİR WEBSİTE NASIL OLMALI?

Web sitelerin kalite kriterleri sürekli olarak gelişmekte ve değişmektedir. İyi bir website için güncel ana kriterler şunlardır;

 • Özgün Tasarım,
 • Mobil Uyumluluk (responsive),
 • Masaüstü ve Mobil Cihazlarda Hızlı Yüklenme,
 • SEO Uyumluluk,
 • Sosyal Medya Uyumluluk,
 • Kullanıcı Kolaylığı Uyunluğu,
 • Dönüşüm Odaklılık,
 • Otomatik Sitemap ve RSS Oluşturabilme
 • Hatasız Kodlama
 • Yüksek Güvenlik,
 • Yönetilebilirlik,
 • Geliştirilebilirlik.

Eğer sizin de markanıza değer katacak, ürün ve hizmetlerlerinizin hem tanıtımında hem de satışında etkin rol oyanayacak bir websiteye ihtiyacınız varsa hemen aşağıdaki formu doldurup bize ulaşarak fiyat teklifi isteyiniz.

WEB TASARIM İLE İLGİLİ BLOG YAZILARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Web tasarımziyaretçi oranınızı arttırabilir ya da düşürebilir.

Bize Ulaşın

Bursa'ya ve tüm Türkiye'ye hizmet veriyoruz.

Merkez:
Sakarya Yeni İş Merkezi
Kamelya Cd. No:3, Görükle Sakarya, 16285 Nilüfer/Bursa
Email: iletisim@dijitallobi.com

Biz Sosyaliz....