BİZ DİJİTALLOBİ'YİZ !

Dijital alemin uzmanları burada !

HAKKIMIZDA

Uzun yıllardır web tasarım, yazılım, arama motoru optimizasyonu (SEO), dijital pazarlama alanalarında faaliyet gösteren ve pek çok başarılı projeye imza atan profesyonelleriz.
Tıpkı başarılı hekimler gibi bilişim alanındaki başarılı uzmanlarda da vaka tecrübesine sahip olmalıdır. Hayata geçirdiğimiz yüzlerce proje sayesinde edindiğimiz tecrübe ile problem oluşturabilecek durumlara hazırlıklı, oluşacak problemleri ise hızlı biçimde çözecek birikime sahibimiz.

01.

TASARIM

Web arayüz tasarım trendleri de tıpkı moda trendleri gibi sürekli değişir. Bu değişimde teknolojik gelişmelerin rolü büyüktür. Trendleri, gelişmeleri takip ediyor günün teknolojik ve estetik ihtiyaçlarına uygun özel web siteler yapıyoruz.

02.

YAZILIM

Şirketler ve şahıslar için özel olarak geliştirilen web tabanlı yazılım çözümleri; B2B, B2C, C2C E-ticaret sistemi çözümleri, mobil çözümler "Iphone,Ipad, Andorid,Blackberry, Windows OS" proje yönetimi hizmetleri sunmakta ve destek hizmeti vermekteyiz.

03.

PAZARLAMA

Dijitalleşen ticaret piyasalarında "dijital pazarlama" yapılmadan ürün ya da hizmet satmak artık neredeyse imkansız hale geldi. Pek çok farklı sektöre yönelik ihtiyaca uygun çözümler üreten dijital pazarlama ekibimiz ile işinizi büyütün.

Bize Ulaşın

Bursa'ya ve tüm Türkiye'ye hizmet veriyoruz.

Merkez:
Sakarya Yeni İş Merkezi
Kamelya Cd. No:3, Görükle Sakarya, 16285 Nilüfer/Bursa
Email: iletisim@dijitallobi.com

Biz Sosyaliz....